עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube
משרד עו"ד אזרחות ישראלית, מעצם תפקידו בא לתת סיוע וייעוץ משפטי לפרטים, ארגונים או חברות מכל חלקי העולם, במגוון נושאים הקשורים לדיני  הגירה לישראל. עו"ד מירי נחשונוב, בעלת משרד עו"ד אזרחות ישראלית היא עו"ד הגירה והסדרת מעמד מובילה בתחומה, לה ניסיון עשיר בייצוג מקצועי ומוצלח מול משרד הפנים – רשות האוכלוסין וההגירה.

כללי
מדינת ישראל מעוניינת לצמצם כמה שניתן את ההגירה המסיבית ארצה. לפיכך, רשות האוכלוסין וההגירה - משרד הפנים נוטים להערים קשיים על המעוניינים בהסדרת מעמד בארץ, מגלים אטימות ומעמיסים דרישות ביורוקרטיות שקשה ליישם בהצלחה.

מכאן, יתרונותיו של משרד עו"ד אזרחות ישראלית בעכו, משרד עו"ד אזרחות ישראלית בנהריה או  משרד עו"ד אזרחות ישראלית בנתניה הם רבים. זאת, מאחר ועו"ד הגירה בקיא בתחום ומכיר את התנהלות המערכת כולה. לכן, יש לו את הניסיון וארגז הכלים המתאים על מנת להאיץ ולקדם תהליכים בשביל למלא אחר אינטרס הלקוחות במהירות האפשרית. לצורך כך, הוא יזרז עניינים, יטפל בבירוקרטיה בצורה יסודית וינקוט בפעולות מקצועיות שונות בהתאם למקרה שלפניו.

שירותים משפטיים
כיום, רוב עורכי הדין העוסקים בתחום, בין אם משרד עו"ד אזרחות ישראלית בנהריה, משרד עו"ד אזרחות ישראלית בנתניה או משרד עו"ד אזרחות ישראלית בעכו, מעניק ללקוחותיו סל שירותים עשיר, הכולל בין היתר: טיפול בבקשות אזרחות ישראלית, הסדרת מעמד בן/בת זוג זרים, הסדרת אשרות כניסה לישראל לרבות אשרות שהייה ועבודה של עובדים זרים, הארכת ויזה של עובד זר, ביטול גירוש מישראל ושחרור ממעצר של זרים, בקשה מטעמים הומניטריים ועוד.

לפנות רק אל המומחים
למרות ההיצע הרב של משרד עו"ד אזרחות ישראלית, כאשר אתם באים לבחור מי יטפל בכם, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. עו"ד מירי נחשונוב, בעלת משרד עו"ד אזרחות ישראלית מעניקה טיפול משפטי איכותי, מקיף, מהיר ומקצועי בבקשות לקבלת אזרחות, הסדרת מעמד, ערר פנימי, ערר לבתי הדין לעררים. עו"ד מירי נחשונוב היא בעלת הידע, הניסיון, היכולת והמוטיבציה לסייע לכם ולפתור את בעיות הביורוקרטיה אשר מציב משרד הפנים בכל רחבי הארץ.
 

משרד עו"ד אזרחות ישראלית


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: