עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube
בשנים האחרונות הולכים ומתגברים בישראל ובעולם כולו, קשרים בין בני זוג ממדינות שונות. אזרחים רבים בארץ, המצויים בקשר כזה, אינם יודעים מול איזה רשויות וכיצד עליהם לפעול, לצורך הסדרת מעמד זוגי כולל הסדרת מעמד זוגות בני אותו מין. חשוב להדגיש, כי לדרך ההתנהלות והטיפול הנכונים ביותר בסיטואציה, יש חשיבות מכרעת ועלולות להיות השלכות על המשך התקיימות הקשר הזוגי בתחומי מדינת ישראל.

נאמר כבר עתה, כי על מנת להקל ולפשט את ההליך, כמה שאפשר, מומלץ להיעזר בשירותיה המשפטיים הנפלאים של עו"ד מירי נחשונוב, המתמחה בתחום הסדרת מעמד זוגי לרבות הסדרת מעמד זוגות חד מיניים, הסדרת אשרות עבודה וכיוצא באלה.

כללי
כל הנושא של הסדרת מעמד זוגי לרבות הסדרת מעמד זוגות בני אותו מין, מתייחס למקרים בהם בני זוג זרים של אזרחים ישראליים, הנמצאים בתחומי הארץ או מחוצה לה, מעוניינים בקיום חיים משותפים בישראל.

חשוב לדעת, כי על מנת להגיש את הבקשה יש לדאוג לכך ששני בני הזוג, הזר והישראלי, נמצאים בארץ. את הבקשה מגישים אצל לשכת רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים, לפי הקרבה למקום המגורים. במשך בחינת הבקשה, מוענקת לבן הזוג הזר, ויזת שהייה בארץ ואף ניתנת לו האפשרות לקבל ויזת עבודה לתקופה קצובה של שישה חודשים, הניתנת להארכה במידת הצורך עד סיום התהליך. יש להקפיד על עמידה בנהלים ומסירת מידע מהימן, על מנת שלא יבוטל ההיתר.

מה כדאי לעשות?
בכדי לעבור בצורה מוצלחת, מהירה וקלה את תהליך הסדרת מעמד זוגי, דרוש ידע מקצועי מתאים, שכן מדובר בהליך ארוך ממילא, הכרוך בבירוקרטיה שאינה נגמרת, ויש להיות ממוקדים ולדעת אילו חומרים בדיוק יש להמציא למשרד הפנים.

עו"ד מירי נחשונוב, מומחית בתחום לרבות הסדרת מעמד זוגות חד מיניים, הסדרת אשרות עבודה ועוד. זאת, תוך שירות מקצועי ואדיב הכולל ליווי אישי צמוד של כלל הלקוחות החל מפתיחת ההליך והגשת הבקשה במשרד הפנים, דרך איסוף המסמכים, התעודות והאסמכתאות הנדרשים, ייצוג במשרד הפנים וכלה במתן אשרה לבן הזוג הזר, כל מקרה ונסיבותיו הוא.
 

הסדרת מעמד זוגי


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: