עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube
לתופעת העסקת עובדים זרים הרווחת משנות התשעים, השלכות נרחבות בהיבט הכלכלי והחברתי במדינה. לאחרונה, סוגיית גירוש העובדים הזרים וילדיהם מישראל, מעוררת סערה בקרב מקבלי ההחלטות, ארגוני זכויות האדם והציבור כולו. אין ספק כי מדובר באחת הסוגיות המורכבות ביותר לפתרון, המציתה ויכוחים פוליטיים עיקשים ואשר יצרה שיח ציבורי נרחב והשמעת מגוון דעות כולל בנושא ביטול גירוש עובד זר.

מדיניות הממשלה
הממשלה, הפועלת לצמצום תופעת ההגירה לישראל, קיבלה בתאריך 3.1.18 החלטה מספר 3326 המורה על גירוש של כ-20,000 עובדים זרים. זאת, מכוח הסמכות המוקנית לשר הפנים להורות על גירוש של אזרח זר השוהה בצורה לא חוקית בארץ.

את אוכלוסיית המהגרים הזרים בארץ אפשר לחלק ל-3 קבוצות עיקריות: עובדים זרים חוקיים ולא חוקיים, בהם "תיירים" שנכנסו לארץ עם אשרת תייר ויזת ביקור ונשארו כשוהים לא חוקיים, עובדים פלסטינים, ומבקשי מקלט (מסתננים).

במשך השנים מתירה בפועל ממשלת ישראל כניסה של אזרחים זרים לא יהודים לגבולות המדינה, אולם נמנעת מלקבוע מדיניות עקבית ברורה בנוגע לקליטתם, זכויותיהם והסדרת מעמדם.

מה ניתן לעשות?
חשוב לדעת, כי ישנם לא מעט מקרים בהם הושג ביטול גירוש עובדים זרים כמו גם ביטול גירוש מישראל של בן זוג. זאת, מאחר ואין מדובר בהחלטה סופית ואפשר לבקש ביטול גירוש עובד זר על ידי הגשת ערר או עתירה מנהלית. לשם כך, הכרחי לקבל הכוונה וטיפול מקצועי מאת עו"ד מירי נחשונוב, בעלת ניסיון עשיר בטיפול וייצוג מוצלח בתיקים רבים בהם נדרש ביטול גירוש עובד זר אשר נעצר או הועמד בפני גירוש מהארץ לרבות מיצוי כל זכויותיו מכוח החוק.

עו"ד מירי נחשונוב מנוסה בייעוץ וסיוע בהתמודדות המורכבת עם מגוון הבעיות העולות בעת העסקה של עובדים זרים. זאת, לרבות טיפול משפטי במקרים של ביטול גירוש עובדים זרים, ביטול גירוש מישראל של בן זוג, קבלת אשרת תייר ויזת ביקור ועוד. עו"ד מירי נחשונוב תלווה ותייצג אתכם באופן אישי מול משרדי הממשלה השונים כמו גם בעתירות מול בתי המשפט בעת ביטול גירוש עובד זר.
 

ביטול גירוש עובד זר


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: